Beolab 18 Active Speaker

Configurator



Thumbnail Alt

Thumbnail Alt

Thumbnail Alt

Thumbnail Alt

Thumbnail Alt

components list


Select a colour
Not selected
Discount:
You must fill all the customization options before to make the order
Book a demo

x

An iconic pillar of luxury sound, Beolab 18 is a wireless speaker crafted from carefully selected materials.

Description

Dźwięk dla zmysłów

Wszystko, co nosi nazwę Bang & Olufsen, zostało dostrojone do perfekcji, przenosząc Cię prosto w dźwięk. W Bang & Olufsen od prawie 100 lat dzielimy się obsesyjną pasją do dźwięku: naszą ważną misją jest ciągłe testowanie, mierzenie i doskonalenie technik wykorzystywanych do odtwarzania dźwięku. Nasze głośniki i systemy dźwiękowe są wysublimowanymi instrumentami technicznymi, delikatnie dostrojonymi ręcznie i dousznie, aby wprowadzić Cię w muzykę, ujawniając wszystkie jej piękne szczegóły i z pasją demonstrując jej zdolność do poruszania Cię fizycznie i emocjonalnie. Inżynierowie akustyczni, elektryczni i mechaniczni ściśle ze sobą współpracują, aby zapewnić, że każdy produkt jest doskonały.

System kina domowego

Poszerz scenę dźwiękową za pomocą głośników Beolab i rozszerz swoje doświadczenie kina domowego daleko poza swój salon. Zapoznaj się z wieloma opcjami i odkryj, dlaczego systemy kina domowego Bang & Olufsen nie są przeznaczone tylko do filmów.

Bezprzewodowa i bezbłędna wydajność

Odkryj nieskazitelne doświadczenie bezprzewodowego dźwięku Bang & Olufsen. Wymagający tylko jednego kabla zasilającego głośnik zapewnia niesamowite możliwości uwolnienia radości z wielokanałowego bezprzewodowego dźwięku w domu.

Każde miejsce jest odpowiednie

Smukły głośnik zajmuje zaskakująco mało miejsca. Został zaprojektowany tak, aby pasował i wtapiał się niemal wszędzie, niezależnie od tego, czy szukasz wolnostojącego głośnika podłogowego, chcesz go schować w rogu lub powiesić na ścianie jak dzieło sztuki.

Poetycka ekspresja dźwięku

Aluminiowa kolumna niemal magicznie balansuje na swojej spiczastej podstawie, podczas gdy wykonane z drewna lamele wydają się rozprowadzać dźwięk po całym pomieszczeniu w zgodzie z soczewką akustyczną na górze. Poznaj design i inżynierię w doskonałej harmonii.

Innowacje oparte na projektowaniu

Beolab 18 to oszałamiające dzieło inżynierii projektowej, którego sercem jest wydajność audio. Soczewka akustyczna równomiernie rozprowadza górne częstotliwości w 180-stopniowym łuku poziomym, zapewniając doskonałe wrażenia dźwiękowe w całym pomieszczeniu, a nie tylko przed głośnikiem.

Wszystkie małe, wielkie rzeczy

Za pięknym wyglądem zewnętrznym Beolab 18 kryją się zaawansowane technologie audio. Funkcja Adaptive Bass Linerisation automatycznie dostosowuje brzmienie basów do odtwarzanej muzyki, a funkcja adaptacji do pomieszczenia optymalizuje dźwięk w oparciu o umiejscowienie głośników.

Product Details

Specific References