• Obecnie brak na stanie

Beoliving Intelligence Smart Hub

Beoliving Intelligence to innowacyjne centrum inteligentnego domu, które poprawia sposób życia, umożliwiając sterowanie całym domem w sposób Bang & Olufsen: prosty, elegancki i intuicyjny.

Opis

Magia inteligentnego domu Bang & Olufsen

Wyobraź sobie dom, który budzi się razem z Tobą, gdy tylko otworzysz oczy. Światła się zapalają, zasłony rozsuwają, a ulubiona muzyka zaczyna grać. To magia inteligentnego domu Bang & Olufsen. Praktycznie wszystko, co posiadasz, możesz kontrolować jednym dotknięciem palca.

Sterowanie całym domem za pomocą jednej aplikacji

W Bang & Olufsen wierzymy w pełną integrację. Dzięki pięknie zaprojektowanej aplikacji Beoliving, nasza solidna platforma inteligentnego domu pozwala kontrolować cały dom - od klimatu i bezpieczeństwa po oświetlenie i rolety - wszystko za pomocą prostego interfejsu użytkownika.

Aplikacja Beoliving jest dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android i może być używana na telefonie lub tablecie.

Nieskończone możliwości

Beoliving Intelligence zapewnia skalowalne rozwiązanie, które można spersonalizować, aby spełnić określone potrzeby domu. Po wyjęciu z pudełka, Beoliving Intelligence działa w trybie Essential, umożliwiając łatwą konfigurację i proste sterowanie połączonym domem. W przypadku bardziej zaawansowanych potrzeb związanych z automatyką domową, uaktualnij do Beoliving Intelligence Pro z jednorazową płatną licencją i doświadcz wyrafinowanego i w pełni wciągającego rozwiązania inteligentnego domu.

Aby dowiedzieć się więcej o możliwościach Essential i Pro, zobacz specyfikację techniczną Beoliving Intelligence.

Twój dom, Twój głos

Beoliving Intelligence jest kompatybilny z Asystentem Google i Amazon Alexa, umożliwiając sterowanie całym domem za pomocą głosu. Opuść żaluzje, przyciemnij światła, dostosuj temperaturę lub włącz ulubioną muzykę. Aby rozpocząć, wystarczy powiedzieć "Alexa" lub "Okay Google", a następnie proste polecenie.

Google Assistant jest znakiem towarowym Google LLC
Alexa jest znakiem towarowym Amazon.com, Inc. lub jej podmiotów stowarzyszonych.

Dekady innowacji

Beoliving Intelligence jest wynikiem dziesięcioleci innowacji w technologii inteligentnego domu. Od najwcześniejszych przycisków zaprogramowanych w radiu w latach trzydziestych do pojawienia się pierwszego systemu Beolink w latach osiemdziesiątych, Bang & Olufsen nieustannie dąży do doskonalenia i upraszczania doświadczenia użytkownika. Każdy produkt Bang & Olufsen został zaprojektowany tak, aby uczynić Twoje życie łatwiejszym i bardziej radosnym. Beoliving Intelligence nie jest wyjątkiem.

Za kulisami

Beoliving Intelligence to małe pudełko zaprojektowane do ukrycia, działające za kulisami. Można ją zamontować na ścianie lub umieścić w szafce multimedialnej. Wyposażony w prosty panel połączeniowy, Beoliving Intelligence jest łatwy w konfiguracji i może być zasilany za pomocą zasilacza USB-C (w zestawie) lub za pomocą zasilania przez Ethernet (wymagany adapter).

W ZESTAWIE

  • BeoLiving Intelligence 3. generacji
  • Zasilacz USB-C z wtyczkami dla UE, NA, UK/HK, CN
  • Uchwyt ścienny
  • Kabel sieciowy
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Informacje o gwarancji

PANEL POŁĄCZENIOWY

Umieszczony z tyłu Beoliving Intelligence:

  • USB-C (zasilanie)
  • USB-A
  • Złącze RJ 45: Do podłączenia Beoliving Intelligence do sieci lokalnej
  • Przycisk systemowy

Szczegóły produktu

Kod EAN