• Obecnie brak na stanie

Beolab 28 Głośniki Aktywne

KonfiguratorThumbnail Alt

Thumbnail Alt

Thumbnail Alt

Thumbnail Alt

lista produktów


Wybierz kolor
Nie wybrano
Zniżka:
Musisz wypełnić wszystkie opcje konfiguracji przed złożeniem zamówienia
Umów wizytę w salonie

x

Opis

Doskonałość stereo. W zgodzie z Tobą.

Beolab 28 jest smuklejszy, inteligentniejszy i bardziej zaskakujący niż jakikolwiek inny głośnik stereo, z którym miałeś do tej pory do czynienia. Ustaw go w dowolnym miejscu w domu, natychmiast przesyłaj strumieniowo wszystko, co chcesz, i zanurz się w potężnym dźwięku klasy studyjnej, który automatycznie dostosowuje się do przestrzeni. Wszystko to w pięknej, eleganckiej formie, którą można sterować za pomocą dotyku.

DŹWIĘK KLASY STUDYJNEJ

Aktywna technologia głośnikowa, ewolucja

Głośniki typu wszystko w jednym, ekspercko dostrojone, aby zapewnić Ci studyjną jakość odsłuchu w domu, z 1250 W czystej mocy i szerokim zakresem częstotliwości od 27 Hz do 23 kHz. Rozwijając technologię aktywnych głośników, którą zapoczątkowaliśmy w 1986 roku, Beolab 28 wynosi klasyczną konstrukcję kolumny i wbudowany wzmacniacz na nowe wyżyny. Cyfrowe Przetwarzanie Dźwięku (DSP) kontroluje każdy przetwornik indywidualnie, zapewniając wyjątkową czystość i głębię dźwięku z systemu zaprojektowanego z myślą o trwałości.

POCZUJ NISKIE TONY

Potężny bas. Precyzyjna kontrola.

Zaprojektowany na zamówienie, skierowany w dół głośnik niskotonowy i pomysłowe rozmieszczenie przetworników zapewniają wciągający bas. Zaawansowana technologia Adaptacyjnej Linearyzacji Basu (ABL) precyzyjnie monitoruje sygnał wyjściowy, redukując nadmierne szczyty i zapewniając optymalną wydajność na wszystkich poziomach głośności.

ZAAWANSOWANA KONFIGURACJA PRZETWORNIKA

Czuły, kierunkowy dźwięk

Trzy niestandardowo zaprojektowane 3" przetworniki i głośnik wysokotonowy, idealnie rozmieszczone w celu uzyskania wyjątkowo wysokiej czułości i kierunkowości dźwięku. Innowacyjny 6,5-calowy głośnik niskotonowy skierowany w dół zapewnia minimalistyczny profil i potężne basy. Głośnik typu "wszystko w jednym", który błyszczy bez względu na to, gdzie się znajduje.

AKTYWNA KOMPENSACJA AKUSTYKI POMIESZCZENIA

Nieskazitelne wrażenia słuchowe

Aktywna kompensacja akustyki pomieszczenia optymalizuje niskie tony w oparciu o położenie głośnika i pomieszczenia. Daje Ci to swobodę umieszczenia głośników w dowolnym miejscu - w ciasnym kącie lub na ścianie. Rezultat: doskonałe odtwarzanie za każdym razem.

Precyzyjny dźwięk w całym pomieszczeniu

Ciesz się pełnym zakresem swojej muzyki. Beolab 28 został zaprojektowany tak, aby dostosować dźwięk do każdej chwili, od prywatnych sesji odsłuchowych po przyjęcia.

TRYB WĄSKI

Precyzyjne słuchanie

Poznaj prawdziwy punkt kulminacyjny, dzięki ultra-precyzyjnej reprodukcji muzyki zoptymalizowanej pod kątem słuchania w skupieniu. Każda nuta dociera do Twoich uszu bez wpływu odbić od ścian czy przedmiotów.

TRYB SZEROKI

Bogaty, wspólny dźwięk

Szersza scena dźwiękowa zoptymalizowana w celu dostarczenia pełnego dźwięku do wszystkich osób w pomieszczeniu. Ten tryb jest idealny na przyjęcia obiadowe i wieczory filmowe.

GRAJ WSZYSTKO - NATYCHMIAST

Błyskawiczna łączność bezprzewodowa

Przesyłaj strumieniowo swoją ulubioną muzykę za pomocą Chromecast, Airplay lub Bluetooth. Beolab 28 bez trudu współpracuje z preferowanymi serwisami muzycznymi i ma wbudowane radio Bang & Olufsen, które zapewnia łatwy dostęp do ulubionych stacji. Połącz się z domowym systemem rozrywki, aby uzyskać doskonały dźwięk przestrzenny i cieszyć się filmami i programami telewizyjnymi z niezakłóconym dźwiękiem i doskonałą synchronizacją ruchu warg. Steruj wszystkim za pomocą pilota Beoremote One BT, pilota Beoremote Halo lub aplikacji Bang & Olufsen App.

KLASYCZNY DESIGN ZDEFINIOWANY NA NOWO

Wzbogać każde wnętrze

Smukła sylwetka i 25 cm powierzchni podstawy, idealnie nadaje się do postawienia na podłodze lub na ścianie. Beolab 28 to znajoma, ale zaskakująco kompaktowa obecność. Symfonia anodyzowanego aluminium, ręcznie wykonanego drewna i najwyższej jakości tkanin w różnych kolorach i wykończeniach.

NIEPRZEMIJAJĄCA ELEGANCJA

Zaprojektowany, by trwać

Wykonany przy użyciu aluminium z naszej legendarnej fabryki Factory 5 w Danii, Beolab 28 został zaprojektowany, aby przetrwać próbę czasu. Gotowy, aby towarzyszyć Ci w przyszłości i dostosować się do jutrzejszych osiągnięć technologicznych, dzięki modułowi łączności z możliwością rozbudowy.

NATYCHMIASTOWA REAKCJA

Inteligentna interakcja

Inteligentny, aktywowany zbliżeniowo interfejs użytkownika i czułe dotykowe elementy sterujące dla natychmiastowego zanurzenia się w muzyce, podcastach lub stacjach radiowych. Możesz też sterować zdalnie za pomocą telefonu lub opcjonalnego pilota Beoremote Halo. Dostosuj swoje wrażenia dzięki dostępowi do ulubionych stacji za jednym dotknięciem.

Szczegóły produktu

Kod EAN