Beolab 50 Głosniki Aktywne

KonfiguratorThumbnail Alt

Thumbnail Alt

Thumbnail Alt

Thumbnail Alt

lista produktów


Wybierz kolor
Nie wybrano
Zniżka:
Musisz wypełnić wszystkie opcje konfiguracji przed złożeniem zamówienia
Umów wizytę w salonie

x

Opis

Potężny głośnik podłogowy

Głośnik, który za każdym razem przewyższa oczekiwania. Precyzyjnie dostrojony, aby zapewnić zrównoważony, bogaty dźwięk, zarówno podczas słuchania muzyki, jak i oglądania filmów. Przygotuj się na wyjątkowe wykonanie muzyki i kinowe krajobrazy dźwiękowe, dzięki opatentowanej technologii Bang & Olufsen.

DESIGN

Wdzięk i siła

Przykuwający uwagę geometryczny design Beolab 50 łączy w sobie naturalne kolory i kontury, tworząc piękną mieszankę współczesnych stylów. Soczewka akustyczna majestatycznie unosi się w górę, tworząc magiczny moment, który stanowi scenę dla niezwykłych doznań słuchowych.

Dźwięk najwyższej klasy

Ciesz się wysokiej jakości dźwiękiem w swojej domowej instalacji rozrywkowej dzięki aktywnej parze głośników zaprojektowanych zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Niezwykłe wrażenia kinowe, beztroska muzyka jako tło codzienności lub intensywna, audiofilska przyjemność - wszystkie te funkcje są zaspokajane przez ten potężny głośnik.

PRZEŁOMOWY DŹWIĘK

Głośnik na każdą okazję

Bazując na przełomowych osiągnięciach w dziedzinie aktywnych głośników, charakterystycznych dla firmy Bang & Olufsen, Beolab 50 to radykalnie potężny głośnik typu "wszystko w jednym". Nasi inżynierowie dźwięku stworzyli podłogowy głośnik stereofoniczny, który za każdym razem zapewnia potężne brzmienie.

REGULACJA SZEROKOŚCI WIĄZKI

Muzyka dostosowana do Ciebie

Dzięki regulowanej soczewce akustycznej głośnik Beolab 50 może zmieniać sposób odtwarzania dźwięku, dostosowując go do potrzeb słuchaczy. Podczas słuchania w samotności soczewka kurczy się, wysyłając bezpośrednią wiązkę dźwięku, aby stworzyć "sweet spot". W domu pełnym gości soczewka otwiera się, aby uzyskać efekt wypełnienia pomieszczenia.

AKTYWNA KOMPENSACJA AKUSTYKI POMIESZCZENIA

Muzyka szyta na miarę

Funkcja aktywnej kompensacji akustyki pomieszczenia (Active Room Compensation) mierzy zachowanie akustyczne pomieszczenia i rozmieszczenie głośników. Dane te są wykorzystywane do stworzenia własnego zestawu filtrów dla systemu Beolab 50, dostosowanego do warunków panujących w pomieszczeniu, dzięki czemu można cieszyć się muzyką w sposób, w jaki powinna być słyszalna, dokładnie tak, jakby zamierzył to artysta.

RZEMIOSŁO

Minimalizm wymaga poświęcenia

Stworzenie potężnego, a zarazem eleganckiego głośnika, jakim jest Beolab 50, wymaga ogromnego wysiłku. Osiągnięcie autentycznego brzmienia w minimalistycznej konstrukcji wymaga starannego procesu, honorującego ponad dziewięć dekad niestrudzonego zaangażowania w projektowanie i innowacje akustyczne.

DESIGN

Wdzięczny wykonawca

Smukła, wysoka sylwetka i zaokrąglona podstawa sprawiają, że Beolab 50 jest godnym uwagi, a jednocześnie nie rzucającym się w oczy dodatkiem do każdego domu. Aluminiowe powierzchnie i drewniane lamele są pięknie wyeksponowane w wyrafinowanym i wizjonerskim projekcie.

INTERFEJS

Kontrola po swojemu

Uzyskaj wszystko, czego potrzebujesz z Beolab 50, w sposób, w jaki chcesz. Intuicyjne, proste elementy sterujące ułatwiają dostęp nawet do najbardziej zaawansowanych funkcji głośnika. Steruj wszystkim za pomocą pilotów Beoremote One BT, Beoremote Halo lub aplikacji Bang & Olufsen App.

PERSONALIZACJA

Spersonalizuj swój własny Beolab 50

Kiedy przychodzi czas na ostateczne określenie estetyki, liczy się każdy wybór. Dlatego chcemy dać Ci możliwość bycia tym, który dokonuje wyborów. Wybierz swoje ulubione materiały i kolory, aby Beolab 50 stał się Twoim własnym.

Szczegóły produktu

Kod EAN